İLETİŞİM

İletişim

  ÖZEL ARACINIZLA POLATRIVA HOTEL&SUITES’E NASIL GELECEKSİNİZ ? iSTANBUL’dan Yenikapı’dan arabalı feribotla Bandırma’ya geçtikten sonra Balıkesir istikametine doğru 100 km. gidilir. Balıkesir’e ulaştıktan sonra Edremit istikametinde 80 km. yol aldıktan sonra Havran kavşağına ulaşılır. Buradan İzmir- Burhaniye istikametinde 15 km. gidilir ve Burhaniye Merkez’den geçilir. Yaklaşık 10 km. güneye doğru devam edilir ve yeşil yatır sapağı adı verilen sapaktan sağa sapılır. (yol boyunca Hotel Polat Riva tabelaları size yardımcı olacaktır) Burada orman yolundan yaklaşık 2,5 km. gittikten sonra Hotel Polat Riva’ya varacaksınız.

  İZMİR’den Çanakkale istikametinde 180 km. gidildikten sonra Karaağaç Kavşağına gelinir. Aynı istikamette 5 km. kadar gittikten sonra Yeşil Yatır Sapağından sola girilir. (yol boyunca Hotel Polat Riva tabelaları size yardımcı olacaktır) Burada orman yolundan yaklaşık 2,5 km. gittikten sonra Hotel Polat Riva’ya varacaksınız.

  ANKARA’dan Sivrihisar istikametinde gidilir. Bursa istikametinde devam edilir. Bursa’dan Balıkesir’e geçilir. Balıkesir’e ulaştıktan sonra Edremit istikametinde 80 km. yol aldıktan sonra Havran kavşağına ulaşılır. Buradan İzmir-Burhaniye istikametinde 15 km. gidilir ve Burhaniye Merkez’den geçilir. Yaklaşık 10 km. güneye doğru devam edilir ve yeşil yatır sapağı adı verilen sapaktan sağa sapılır. (yol boyunca Hotel Polat Riva tabelaları size yardımcı olacaktır) Burada orman yolundan yaklaşık 2,5 km. gittikten sonra Hotel Polat Riva’ya varacaksınız. İyi Tatiller…

  OTOBÜSLE HOTEL POLAT RİVA’YA NASIL GELECEKSİNİZ ? Varan Turizm, Kamil Koç Ulusoy ve Metro Turizm’in bölgeye sık ve düzenli seferleri bulunmaktadır.

  UÇAKLA HOTEL POLAT RİVA’YA NASIL GELECEKSİNİZ ? Otelimize 25 km. uzaklıktaki Edremit (Körfez) Uluslararası Havaalanı hizmete girdi… Uçuşlar için www.borajet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Ayvalık Yolu. İçmeler Mevkii, Ilıca Cad. No:18 Pelitköy/Balıkesir

  İletişim +90 266 425 20 20

  info@polatriva.com

Map